Tréningy

 

Okrem individuálnych tréningov pod dohľadom kvalifikovaných tréneriek ponúkame aj skupinové tréningy:

 


FLOWIN je moderný koncept cvičenia pôvodom zo Švédska. Ide o unikátnu formu kardio a posilňovacieho tréningu bez nárazov a doskokov, ktorý eliminuje nežiaduce namáhanie kĺbov. Využíva tzv. frikciu – pohyb medzi hladkým a poddajným povrchom. Aktivuje v každom cviku niekoľko svalových skupín, ktoré musia pracovať mimoriadne intenzívne. FLOWIN splní očakávania tých najnáročnejších klientov, ale je vhodný aj pre ľudí s nadváhou či obezitou, ktorí potrebujú spáliť kalórie a zároveň bezpečne posilniť svaly a kĺby.


TABATA je intenzívny intervalový tréning určený na zvýšenie fyzickej kondície a sily zároveň – získate aeróbnu kondíciu aj nárast dynamiky. Ide o predchodcu HIIT tréningu, ktorý vyvinuli v Japonsku v roku 1996. TABATA tréning sa skladá z pracovnej činnosti a odpočinku v pomere 2:1, teda na dva diely práce pripadá jeden diel odpočinku. Jeden cvik na svalovú partiu sa zvyčajne skladá z ôsmich sérií. Každá séria sa cvičí 20 sekúnd, nasleduje 10 sekúnd odpočinku a tento interval sa zopakuje osemkrát.


KARATE PRE ŽENY vás naučí základy japonského bojového umenia, zlepší celkovú fyzickú a psychickú kondíciu, privedie k disciplíne, pevnej vôli, ale aj skromnosti a húževnatosti, úcte k tradičným spoločenským a rodinným hodnotám.


PILATES MEDICAL je systém špeciálnych rehabilitačných cvičení zameraných na prevenciu a liečbu porúch pohybového aparátu v každom veku. Kombinuje techniky PILATES a modernej rehabilitačnej medicíny. Pomáha riešiť problémy s chrbticou, pretože sa sústreďuje na hlboký svalový stabilizačný systém. Tréning je zameraný na odstraňovanie svalovej nerovnováhy, uvoľňovanie skrátených svalov či posilňovanie oslabených svalov.


KRUHOVÉ TRÉNINGY poskytujú vďaka využitiu pomôcok pre funkčné cvičenie zábavný, dynamický tréning pre zvýšenie všeobecnej kondície a kvality pohybu. Ide o tzv. fullbody tréning, teda pri ňom precvičíte celé telo. Striedanie aeróbnych a anaeróbnych cvikov umožňuje spaľovanie tukov a posilňovanie svalov zároveň.


POWER JOGA spája základné pozície z jogy, ktoré sú chronologicky zoradené v dynamickom slede za sebou s cieľom posilnenia svalstva, tvarovania celého tela, ako aj následného pretiahnutia a uvoľnenia. Zároveň využíva strečingové a rehabilitačné metódy, čím zlepšuje prepojenie centrálnej nervovej sústavy s pohybovým aparátom, odstraňuje nedostatky v rámci fyzického rozvoja človeka, pomáha odbúravať stres a zlepšuje koncentráciu. Výsledkom POWER JOGY je radosť z pohybu, zlepšenie výkonnosti a pružnosti, pohyb bez obmedzení a zranení.

 


 

 

Online rezervácia